top of page
bgImage

tt

Mēs piedāvājam

Tagad SIA "Kantiņi" jau ir nostiprinājusi savas pozīcijas tirgū un turpina pilnveidoties un apgūt aizvien jaunu pieredzi, 

ko personāls iegūst dažādās starptautiskās izstādēs akmens apstrādes nozarē. Patlaban uzņēmumā strādā desmit darbinieki, un šeit notiek viss ražošanas process, kura laikā neapstrādāts izejmateriāls pārtop gala produktos, tādos kā palodzes, grīdas, kapu apmales, kapu pieminekļi, kapu soliņi un citi. Uzņēmumā ir iegādātas visas nepieciešamās iekārtas, lai nodrošinātu akmens apstrādes procesu pilnībā.

 

Uz vietas tiek realizēta granīta un laukakmens zāģēšana, slīpēšana un pulēšana, kā rezultātā granīts iegūst spīdīgu virsmu, ir vienkārši kopjams un pasargāts no apkārtējās vides iedarbības.

Akmens apstrāde

Granīta plākšņu sazāģēšana

Granīta plāksnes tiek sastrādātas pēc noteiktiem izmēriem. Plāksnes biezums maksimāli var sasniegt 330mm.

Granīta plākšņu sazāģēšana

Granīta plāksnes tiek sastrādātas pēc noteiktiem izmēriem. Plāksnes biezums maksimāli var sasniegt 330mm.

Granīta plākšņu pulēšana

Pulēšanas procesā granīta virsma iegūst spīdīgu virsmu, kā rezultāta tas ir vienkārši kopjams un ir pasargāts no apkārtējās vides iedarbības. Šādu granītu var izmantot interjera iekārtošanai palodzes, galda virsmas, kamīnu apdarei utt.

Granīta antiķēšana

Granīta virsma tiek atstrādāta ar speciālajām birstēm, kā rezultātā no granīta tiek iztīrītas mīkstākās poras un tiek iegūta raupja poraina virsma ar raksta struktūras izcelšanu. Šādu granītu var izmantot apdarē, celtniecībā.

Granīta termiskā apstrāde

Granīta virsma tiek apstrādāta ar augstu temperatūru, kā rezultātā granīta virsma iegūst raupju porainu virsmu. Šādu materiālu var izmantot grīdām, pakāpieniem, celiņu ieklāšanai, kapu pieminekļiem, kapu apmelēm un daudz kur citur.

bottom of page