top of page
bgImage

tt

Kapu apmales

SIA "Kantiņi" izgatavo kapu apmales Jēkabpilī. Izgatavošanai izmantojam granītu, jo šis materiāls ilgstoši saglabā nevainojamu izskatu un ir viegli kopjams. Apmales ir pieejamas dažādos veidos un krāsās. Pēc klienta vēlmēm izgatavojam visu nepieciešamo kapu teritoriju labiekārtošanai.

 

Kapu apmales visbiežāk tiek izvietotas apbedījuma vietā, lai norobežotu aizgājušā tuvinieka kapa vietu no citiem apbedījumiem un lai izvairītos no augsnes izskalošanās, tādējādi saglabājot glītu un skaistu kapa izskatu. Tās nodrošina sava veida kapu kopiņas aizsardzību un skaidri nosaka apbedījuma robežas. Apmales var kalpot arī kā puķu dobes – iekļaujot tās kapavietas kopējā dizainā, tiek radīta saskaņota un patīkama kopaina.

Kapu apmales Jēkabpilī no granīta — praktisks kapu labiekārtošanas risinājums


Kapu apmales tiek izgatavotas no dažādiem materiāliem, visbiežāk no dabīgā akmens. Viens no populārākajiem izgatavošanas materiāliem mūsdienās ir granīts, pateicoties tā izturībai, reprezentablam ārējam izskatam un vieglai kopšanai. Granīts ir dabīgs materiāls, kas ir daudz izturīgāks, piemēram, par betonu, no kura arī iespējams izgatavot apmales.


Viena no lielākajām šāda izstrādājuma priekšrocībām ir vienkārša kopšana. Granīta kapu apmales nav nepieciešams katru gadu pārkrāsot vai kā īpaši kopt – pietiek noslaucīt tās ar mitru drāniņu, lai apmales izskatītos kā jaunas. Pateicoties granīta kapu apmaļu estētiskajām īpašībām, izturībai pret temperatūras svārstībām un salīdzinoši nedārgajām izmaksām, tas ir viens no optimālākajiem kapu labiekārtošanas variantiem, ko izvēlas liels skaits cilvēku.

KAPU APMALES FORMAS

Kapu apmaļu plašās izvēles iespējas


Kapu apmales var izvēlēties, pamatojoties uz pasūtītāja vēlmēm. Apmales ir pieejamas dažādās formās un krāsās. Piemēram, jūs varat uzstādīt melnu, sarkanīgu, gaiši pelēku kapu apmali. Granīta profesionāla slīpēšana palīdz atklāt tā dabisko skaistumu, tāpēc kapu kopiņa izskatīsies izteiksmīgi. Arī izstrādājumu dažādie dizaini ļaus izvēlēties kapavietas kopējam noformējumam atbilstošas apmales.

KAPU APMALES KRĀSAS

SIA "Kantiņi" piedāvā izturīgas granīta apmales kapu kopiņai


SIA "Kantiņi" jūs varat izvēlēties dažādu formu un krāsu kapu apmales, kā arī visu nepieciešamo kapu teritoriju labiekārtošanai. Mūsu uzņēmuma SIA "Kantiņi" darbinieki palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu no plašā kapu apmaļu piedāvājuma.
Izgatavojam kvalitatīvas kapu apmales no granīta, kas kalpos jums daudzus gadus, nezaudējot savu skaistumu un izturību. Piedāvājam izstrādājumus kapu labiekārtošanai par pieņemamām cenām, kā arī konsultācijas piemērotākā varianta izvēlē. Mūsu meistari ļoti atbildīgi veic savus pienākumus, tāpēc ikviens klients var būt pārliecināts par izcilu rezultātu.

bottom of page