top of page
bgImage

tt

Kapu labiekārtošana

Kapa vieta – svēta piemiņa

Mēs Virs galvas priedes

Teic vārdus dziesmai

Iesāktai un nepabeigtai,

Teic ardievas dzīvei – aizejošai.

/A. Skujiņa/

 

Par to, ka kapu tradīcija sakņojas dziļi latviešu dzīvesziņā, vēsta ne tikai skaistas epitāfijas, bet arī mūsu pašu dainas un kultūrmantojums kopumā. Bēres – tās ir vieni no godiem, kuru tradīcijas tiek saglabātas paaudžu paaudzēs, jo mirušo piemiņa ir jāciena.

Tomēr arī pēc bēru izskaņas vēlamies atcerēties savus mīļos, kuri, guldīti zemes klēpī, nu dus mūža miegā. Mēs ilgojamies laiku pa laikam tos apciemot, nolikt uz kapa vietas ziedus, svecīti un gluži vienkārši pabūt mierā un klusumā, kavējoties tajās dārgajās atmiņās, kas mūs saista ar aizgājēju. Svecītes gaisma sniedz siltumu, un virs skaisti iekārtotās kapa kopiņas vējā liegi šalc priedes.

Kapu labiekārtošana

VEICAM KAPU LABIEKĀRTOŠANU VISĀ LATVIJĀ

Lai atvieglotu jums tās rūpes, kas saistītas ar kapa pieminekļa un kapu apmaļu izgatavošanu, kā arī kopiņas kopšanu, piedāvājam kapu labiekārtošanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā. Sadarbībā ar jums, un ņemot vērā jūsu vēlmes, veiksim kapa vietas novērtējumu un izstrādāsim tās skici!

Kapu labiekārtošana - esam ar vairāk nekā sešpadsmit gadu pieredzi šajā jomā, turklāt strādājam tikai ar augstākās kvalitātes granītu un akmeņiem. Izmantotais materiāls ir gan Skandināvijas klints akmeņi, gan Latvijas laukakmeņi. Tā kā mēs paši – SIA „Kantiņi” – veicam akmens apstrādi, tas nozīmē, ka mūsu izstrādājumiem varam garantēt arī augstu kvalitāti un draudzīgākas izmaksas.

Kapu labiekārtošanas pakalpojumos ietverts:

  • Kapu vietas novērtējums;
  • Kapu vietas skices veidošana (pieminekļa forma, kapu apmale, kapu aksesuāri);
  • Piemineklis un kapa vietas apmale tiek izgatavoti tikai pēc apstiprinājuma saņemšanas no klienta;
  • Pieminekļa, kapu apmaļu un kapu aksesuāru uzstādīšana;
  • Kapa vietas kopšana (pēc vienošanās);
  • Kapu labiekārtošana.

KAPU LABIEKĀRTOŠANA - IZMAKSAS

Kapu labiekārtošanas cenas tiek aprēķinātas, ņemot vērā vairākus faktorus, kā, piemēram, izvēlēto materiālu (laukakmens, betons vai granīts) un veicamā darba kopējo apjomu. Tā kā visu nepieciešamo kapu labiekārtošanai izgatavojam mēs paši, SIA „Kantiņi”, pakalpojuma izmaksas salīdzinājumā ar citu līdzīgas nozares uzņēmumu piedāvājumu ir zemākas.

bottom of page