GRANĪTA / LAUKAKMENS APSTRĀDE

PILNA CIKLA RAŽOŠANAS UZŅĒMUMS

tt

Kapu pieminekļi

Pieminekļi no granīta, akmens krusti un soliņi un kapu kopiņu apmales – šīs un citas lietas mēs asociējam ne tikai ar skaistu kapu kopiņu, bet arī ar Piemiņu. Piemiņa ar lielo burtu rakstāma tālab, ka tā ir viens no veidiem, kā saglabāt atmiņas par mums dārgu, mūžībā aizgājušu cilvēku. Aizgājējam veltīts piemineklis ir īpašs vēstījums ne tikai viņam vai viņai, bet arī mums pašiem – lai neaizmirstam.

Rūpīgs darbs

Mūsu meistaru prasmīgās rokas spēj radīt augstvērtīgus, rūpīgus mākslas darbus, tāpēc pieņemam pasūtījumus gan klienta individuāli veidotām skicēm, gan radām dizainu paši.

Augstvērtīgs granīts

Kapu pieminekļu izgatavošanā tradicionāli tiek izmantots augstvērtīgs
granīts, kas nozīmē ilgāku kalpošanas laiku un labāku noturību pret vēju, lietu un citu laika apstākļu negatīvo ietekmi. Ja nepieciešams, kapa kopiņas veidošanai ir pieejami arī citi materiāli kā, piemēram, koks, marmors vai pat bronza. Izmantojam granītu visdažādākajās krāsās – pelēkā, melnā, brūnā un citās.

Pasūtīt pieminekļi: +371 29710129

Galerija

Mūsu galerijā Jūs varat apskatīt pieminekļu formas, kuras mēs izgatavojam mūsu darbnīcā. Ir iespēja izgatavot piminekli arī pēc individuāla pasūtījuma, dažādās formās un krāsās.

kvadrātveida KAPU PIEMINEKĻI

KAPU PIEMINEKĻI TRADICIONĀLA FORMA

Gravēšana uz kapakmens

KAPU PIEMINEKĻI apaļa forma