top of page
bgImage

Materiāli

SIA "Kantiņi" ir pieejama liela akmens krāsu dažādība – sarkanie, brūnie, pelēkie visdažādākajos toņos, ir arī gaiši akmeņi. 

Kopumā tiek piedāvāti deviņu dažādu toņu klints akmeņi. Savukārt, ja izvēlas laukakmeņus, tad toņu nokrāsu ir vēl vairāk, katram akmenim sava. 

 Tas dod iespēju ikvienam veidot oriģinālu piemiņas vietu saviem tuviniekiem, kas ir atšķirīga no citām. 

 

Mēs nepārtraukti meklējam jaunus risinājumus, saglabājam un attīstām savu individualitāti ne tikai attieksmē pret klientiem,
bet arī izejmateriālu izvēlē. Tā kā veidotā produkcija galvenokārt tomēr ir paredzēta uzstādīšanai ārpus telpām, mēs lielu uzmanību pievēršam tāda granīta un akmens izvēlei, kura kvalitatīvās īpašības ir piemērotas mūsu klimata joslai.
Tādējādi SIA "Kantiņi" ražošanas procesā tiek izmantots tikai Skandināvijas valstu granīts un Latvijas laukakmens, kas mūsu laika apstākļu ietekmē nebalē, nemaina krāsu un nedrūp.

 

Ja ir nepieciešama gravēšana akmenī, to veic mākslinieks.

Augstvērtīgs granīts

Kapu pieminekļu izgatavošanā tradicionāli tiek izmantots augstvērtīgs granīts, kas nozīmē ilgāku kalpošanas laiku un labāku noturību pret vēju, lietu un citu laika apstākļu negatīvo ietekmi. Ja nepieciešams, kapa kopiņas veidošanai ir pieejami arī citi materiāli kā, piemēram, koks, marmors vai pat bronza. Izmantojam granītu visdažādākajās krāsās – pelēkā, melnā, brūnā un citās.

Pelēkais granīts

Standard (PK Black) – melns

Galvenokārt izmanto pieminekļu, apmaļu un soliņu izgatavošanai, taču iespējams arī kamīnu u.c. apdarei, panākot īpaši svinīgu, izsmalcinātu gaisotni.

"Baltic Green" – lāsumaini zaļš

Dažādu toņu zaļās krāsas saspēle vienā akmenī ļauj tam katru reizi pārsteigt ar it kā vēl neredzētu toni. Izmeklēta interjera, oriģināla pieminekļa vai atribūta neatsverama sastāvdaļa.

"Vanga" – sarkanīgs ar tumšu lāsojumu

Akmens, kas vienlīdz labi iederas gan klasiskā, gan modernā interjerā. Pat salīdzinoši vienkāršas formas piemineklim, kas darināts no šī akmens, piemitīs elegance.

"Hallandia" (arī Vreda) – pelēks ar iesarkanu joslojumu

Laukakmenim līdzīgā zīmējuma dēļ pieprasīts pieminekļiem un apdarei. Labi saderas ar koku, metāliem u.c. dabiskiem materiāliem.

"Aurora" – sarkanbrūns ar sarkanu joslojumu

Universāls akmens ar ārkārtīgi plašu izmantojumu – no pieminekļiem un apmalēm līdz dažādai apdarei, virtuves un bāra virsmām, palodzēm, kāpnēm utt.

Izejmateriāli no Zviedrijas

"Hallandia Bårarp"

"Sweadish Bishop"

"Red Vanga"

"Black Diabase"

"Royal  Mahagony"

Izejmateriāli no Krievijas

"Sopka buntina"

"Amfibolit"

bottom of page