kapu labiekārtošana

​Kapu labiekārtošana

Gaumīgs, skaists un sakopts apbedīšanas vietas izskats, kā arī regulāra kapavietas uzkopšana ir daļa no cieņas izrādīšanas aizgājējam. Kapavietas labiekārtošana ir pēdējā goda izrādīšana aizgājējam – tuvam draugam, radiniekam - un tādēļ ir vērts parūpēties, lai šī vieta būtu tīkama tiem, kas nāks atcerēties, tos kuri vairs nav starp mums. Kā arī kapavietai jābūt estētiskai, apkārtējo acīm tīkamai. SIA „Kantiņi” par kapu labiekārtošanu rūpējas jau vairāk nekā sešpadsmit gadus.

Apbedīšanas vieta

Visiem zināms, ka apbedīšanas vietas ierīkotas ierobežotā platībā, tas liek pieturēties pie kapavietu ierīkošanas nerakstītām normām, iekļaujoties piešķirtajos kvadrātmetros. Šie iemesli ir jāņem vērā noformējot apbedīšanas vietas ar atribūtiem: pieminekļiem, soliņiem, augu stādījumiem. Svarīgākais kapavietas ierīkošanā un labiekārtošanā ir tas, lai tās izskats atbilstu kapsētas paredzētajām nolūkam, kā miera, saskaņas un samierināšanas vietai, kur cilvēks rod klusumu un harmoniju.
Izmanto tikai augstvērtīgus akmeņus
Tam, lai piemiņa par aizgājējiem, tuviniekiem saglabātos vēl ilgi nākamajām paaudzēm, apbedīšanas vietas izveidē vēlams izmantot augstvērtīgus materiālus. SIA „Kantiņi” izmanto tikai augstākās kvalitātes granītu un akmeņus, piemēram, Skandināvijas klints akmeņi un Latvijas laukakmeņi. No šiem materiāliem veido kapakmeņus, kapu apmales, ja klients vēlas, arī akmens soliņus. Būtiski ir tas, ka SIA „Kantiņi” veic akmens apstrādi, tas nozīmē, ka šiem izstrādājumiem garantēta augsta kvalitāte un samērīgas izmaksas. Gravieris jebkurā klienta izvēlētajā akmenī iegravēs nepieciešamās ziņas par aizgājējiem, kā arī, ja ir vēlēšanās, kādas nostalģiskas dzejas rindas.
Nevaļīgajiem piedāvā palīdzēt kapavietas aprūpē
Ja kapu apsaimniekošanas pasūtītājam nav laika kopt atdusas vietu, šos darbus var uzticēt SIA „Kantiņi” – noslēdzot līgumu, uzņēmuma darbinieki uzņemsies rūpes, lai kapa vieta vienmēr būtu uzkopta, novāktas rudens lapas, pavasarī sakopts, atsvaidzināts un apzaļumots ar svaigiem augiem. Tāpat sarūpēs jaunas vāzes, atsvaidzinās kapakmeni, apmales.
Izmaksas
Uzņēmums kapu labiekārtošanas pakalpojumu izmaksas aprēķina, ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram, ja runa ir par kapakmeni vai apmalēm, izvēlēto materiālu (laukakmens, betons vai granīts) un veicamā darba kopējo apjomu. Tā kā visu nepieciešamo kapu labiekārtošanai SIA „Kantiņi” izgatavo paši, pakalpojuma izmaksas salīdzinājumā ar citu līdzīgas nozares uzņēmumu piedāvājumu ir zemākas.

0
Feed

Оставьте комментарий