Kapu pieminekļi

Kapu pieminekļi ir paredzēti aizgājušā cilvēka piemiņai, tie kalpo kā cieņas apliecinājums aizgājušajam. Kapu pieminekļiem jābūt ilgmūžīgiem, kā arī tiem jāatspoguļo aizgājēja būtība.

Kapu pieminekļi var tikt izgatavoti no laukakmens vai granīta. Ir pieejama liela akmens krāsu dažādība – sarkanie, brūnie, pelēkie visdažādākajos toņos, ir arī gaiši akmeņi. Ja izvēlas laukakmeņus, tad toņu nokrāsu ir vēl vairāk – katram akmenim sava. Kapu pieminekļi var būt arī stilizētās formās. Tas dod iespēju ikvienam veidot oriģinālu piemiņas vietu saviem tuviniekiem, kas ir atšķirīga no citām.
Kapu pieminekļi var tikt veidoti ar gravējumiem – tos veic mākslinieks. Tiek realizēta granīta un laukakmens zāģēšana, slīpēšana un pulēšana, kā rezultātā granīts iegūst spīdīgu virsmu. Kapu pieminekļi ir vienkārši kopjami un pasargāti no apkārtējās vides iedarbības.
Kapu pieminekļi, ko piedāvā SIA "Kantiņi", tiek izgatavoti tikai no Skandināvijas valstu klintsakmens (klints granīta) un Latvijas laukakmens, kas mūsu laika apstākļu ietekmē nebalē, nemaina krāsu un nedrūp.
Lasiet vairāk ŠEIT.

0
Feed

Оставьте комментарий